kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další
Výsledky vyhledávání

10 důvodů proč si vzít hypotéku přes hypotečního poradce…

Odesláno admin na 18 srpna, 2016
0

… a neřešit to sami, v bance, nebo přes kamaráda co dělá finančního poradce

  1. Bez ohledu na to kolik toho víte o hypotékách, tak hypoteční poradce toho ví víc. Jednoduše proto, že to dělá 9 hodin denně, pět dní v týdnu a už pěknou řádku let.

  2. Vy si berete první nebo druhou hypotéku – hypoteční poradce jich udělá desítky ročně.

  3. Většina vašich informací bude pocházet z neověřených zdrojů z internetu nebo od známých – hypoteční poradce čte metodiky bank, učí se zákony, prochází školeními a certifikacemi.

  4. Narozdíl od většiny klientů hypoteční poradce ví, že nejnižší úrok neznamená nejlepší podmínky a nejvýhodnější řešení. Hypoteční poradce totiž zná věci do detailu a dívá se na hypotéku jako na komplexní celek.

  5. V každé bance Vám řeknou, že právě oni mají tu nejlepší hypotéku pro vás – hypoteční poradce Vám ale vysvětlí výhody a nevýhody jednotlivých bank a řešení a nebojí se vám říci i nepříjemné věci, které vám v bance raději zamlčí.

  6. Hypoteční poradce se nesnaží prodávat všechny bankovní a pojišťovací produkty, jako o to usiluje finanční poradce. Hypoteční poradce je prostě odborník na hypotéky a nemovitosti a netříští svou pozornost na stovky dalších produktů a služeb, díky tomu může být v hypotékách opravdu dobrý.

  7. Hypoteční poradce se o vás postará i při změně fixace – ne jako banka, která vás jednou získá a pak jen doufá, že u ní zůstanete napořád bez ohledu na to co nabízí konkurence.

  8. Hypoteční poradce Vám dokáže zařídit lepší sazby i podmínky na hypotéce, než byste dostali sami – je totiž něco jako velkoodběratel a tak má množstevní slevy.

  9. Hypotéční poradce za vás zařídí spoustu dalších věcí – katastr, pojišťovna, daně – s tím vším Vám dokáže hypoteční poradce poradit a pomoci, ušetříte tak spoustu času a energie.

  10. Hypoteční poradce má mnohem méně klientů než bankovní poradce nebo finanční poradce – díky tomu má na vás mnohem víc času a mnohem lépe vás zná. Nejste pro něj jen jeden klient z nekonečného portfolia – jste Pan Klient.

zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Porovnejte nabídky