kliknutím aktivujete zoom
načítám...
Nenašli jsme žádné výsledky
otevřená mapa
Pohled Cestovní mapa Družice Hybridní Terén Moje lokace Celá obrazovka Předch další
Výsledky vyhledávání

Na hypotečním trhu klid? To určitě ne

Odesláno admin na 3 května, 2018
0

Mohlo by se zdát, že po loňském rekordním roce je na českém hypotečním trhu klid a nic významného se neděje. Opak je ale pravdou.

Řada bank má na letošní rok velké plány a část z nich už se daří realizovat. Banky by i letos rády poskytovaly velké objemy hypoték a tak mezi nimi zuří konkurenční boj, který má jednoznačného vítěze – tím je klient.

Trochu méně než v jsme byli zvyklý teď banky bojují sazbami – o to více svou energii dávají do jiných způsobů, jak být pro klienta atraktivní. Zatím vítězně z tohoto pomyslného souboje vychází Hypoteční banka, která si na konec loňského a první část letošního roku přichystala řadu zajímavých novinek.

A co že nám ta Hypotečka nachystala?

První jejich inovací je hypoteční zóna. V podstatě by se dalo říci, že se jedná o internetové bankovnictví k Vaší hypotéce – kromě zůstatku tam ale uvidíte i všechny dokumenty, smlouvy, požádáte o čerpání úvěru nebo třeba o dodatek. Odpadají tak návštěvy banky a zároveň máte vše přehledně na jednom místě.

Druhou novinkou je, že pokud si vezmete hypotéku 3 a více milionů, tak se v ČSOB automaticky stáváte prémiovým klientem a věřte, že https://www.csobpremium.cz/portal/ má opravdu co nabídnout.

Třetí novinka potěší hlavně podnikatele a lidi podávající daňové přiznání – těm totiž banka od tohoto týdne podstatně zjednodušila dokládání příjmů a tak odpadá sousta starostí.

Hypoteční banka se tak jednoznačně snaží dál držet pozici lídra trhu a tvrdě na sobě pracuje.

Podobnou cestou zjednodušování a zrychlování se v poslední době vydala třeba i Česká spořitelna. A jak je na trhu zvykem, tak se dá očekávat, že ostatní banky je brzy začnou kopírovat. Do budoucna se tak pravděpodobně můžeme těšit na ještě rychlejší a jednodušší schvalování hypoték a příjemnější správu úvěrů.

zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Porovnejte nabídky