Prodej řadového rodinného domu 5+1, 3 koupelny, 278m2, pozemek 392m2

22.900.000 Kč
Bolinská 1,
Oblíbené
Výsledky vyhledávání

Přehled

  • Aktualizace
  • 1 července, 2022
  • 2 Koupelny
  • 278 m2
  • Rok výstavby: Není k dispozici

Popis

K prodeji rodinný dům A, rodinný dům B.

Každý dům je na vlastním pozemku. Dům je navržen jako nízkoenergetický. Díky tomu získáte bydlení ekologické a zároveň ekonomické – dům má velmi nízké provozní náklady.

Dům je umístěn v poklidné téměř venkovské části Strašnic. Ideální poloha domu – v blízkosti centra, přesto jen kousek od nájezdu na Jižní spojku. V okolí veškerá občanská vybavenost, školky, školy, cyklostezky, nové nádraží Zahradní město, metro Skalka.

Autorem tohoto dvojdomu je studio SIMPLY YOU DESIGN. Chytře propracovaný půdorys domu plní veškeré požadavky komfortního bydlení a dobře promyšleného úložného prostoru. Každý dům umožňuje parkování pro 4 auta na vlastním pozemku. Zeď mezi zahrádkami, s přípravou pro venkovní kuchyň, akusticky odděluje pozemky a zaručí soukromí.

Garáž, částečně zapuštěná pod úroveň terénu, je koncipována pro dvě auta, světlá výška je dostatečná i pro vjezd SUV vozidel. Naleznete zde také dostatek prostoru pro kola, skútr a sportovní výbavu. Další úložný prostor je v navazujících místnostech. Z garáže pak suchou nohou vystoupáte do vstupní haly ve zvýšeném přízemí. Do haly je také vstup z ulice. Zde naleznete oddělenou prostornou kuchyň s jídelnou, obývací pokoj s přímým vstupem na terasu a do zahrady. Je tu také pracovna/hostovský pokoj s koupelnou. Ve vstupní hale je umístěno oddělené wc. V navazujícím posledním patře je umístěna ložnice rodičů s ensuite šatnou a vlastní koupelnou. Ložnice má také balkon. Dále 2 dětské pokoje ke kterým náleží další koupelna. Je tu také prádelna. Schodiště mezi jednotlivými patry je oddělené od obytných místností.

Dům je projektován v souladu s nejmodernějšími standardy, při použití těch nejkvalitnějších materiálů, jako jsou například hliníková okna s izolačním trojsklem, tepelné čerpadlo vzduch/voda s podlahovým vytápěním, wall box pro nabíjení elektromobilu, el. ovládané venkovní žaluzie, akumulační nádrž na dešťovou vodu, příprava pro fotovoltaiku apod.

Dům je nabízen ve 2 variantách dokončení:

22.900.000,-   Cena v provedení shell & core
25.600.000,-   Cena v provedení kolaudační minimum

Vybrané dokončovací práce vám rádi provedeme na základě vašich požadavků. V případě, že budete potřebovat poradit s návrhy interiérů, můžete využít zdarma služeb architekta.

Pokud bude vašim přáním dokončit si interiéry svépomocí, můžete. V případě, že se rozhodnete dům dokončit dle vizualizací, cenu dokončovacích prací dle našeho projektu vám sdělíme na vyžádání.

Kolaudace: listopad 2023
Vydáno stavební povolení v právní moci

A+

A

Vaše energetická třída je B

B

C

D

E

F

G

H

Adresa: Bolinská 1
Město:
Stát / země:
Země: Česká republika
Otevřít v Mapách Google
ID nemovitosti: 18790
Cena: 22.900.000 Kč
Velikost majetku: 278 m2
Pokoje: 5
Koupelny: 2
Energetická třída: B
Garáž: dvojgaráž v suterénu domu
Dostupné od: 2022
96,562.13
za měsíc
  • splátka
  • Daň z nemovitosti
  • HOA fee
96,562.13
1
1
2
2
3
3

Radek Procyk

Kontaktujte mě

Máte zájem o prohlídku?
Volat +420 777 581 652 WhatsApp
Můžete odpovědět na soukromé zprávy ze stránky "Doručená pošta" ve vašem uživatelském účtu.

Porovnejte nabídky

Radek Procyk